Zbulohet gruaja e re e Sokol Ballës, sapo u bënë me një bebe

Moderatori Sokol Balla ka njoftuar se është bërë me fëmijë gjatë një interviste në ‘fit station’, ndërkohë që është mësuar edhe nëna e fëmijës.

”Tashmë jam me tre fëmijë, nga njëra anë ndihem i plotësuar se në familjen tonë ne kemi qenë 3 fëmijë dhe unë tani jam si babai im, me tre fëmijë. Është një ndjenjë plotësimi shumë e bukur,” – u shpreh Sokol Balla, duke shtuar se është nga ata baballarë që i llaston fëmijët.

Gjatë intervistës ai zbuloi gjithashtu se të bijën e kanë quajtur Broklin.

Nëna është një mis dhe quhet Sidrita Sadikaj. Tani punon në bashkinë e Tiranës ndërsa më herët ka marrë pjesë në Big Brother, ku u lidh me njërin prej konkurentëve, Ervinin.

Ish miss, Sidrita, vajza nga Suhareka që është 27 vjeç, 20 vjet më e re se gazetari i njohur, shkruan kidstime.al.

Kjo është hera e tretë që Balla shënën martesë. Njëra nga nuset e tij ishte edhe ministrja aktuale e Infrastrukturës, Belinda Balluku. /DRONI.al/

 

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje