Vlora e mbushur me postblloqe. Ja ç’po ndodh

Në rrugët e Vlorës ka zbarkuar Policia e Shtetit duke ngritur pika kontrolli në rrugët kryesore.

Sipas informacioneve paraprake pikat e kontrollit synojnë kapjen e personave të shpallur në kërkim, por nuk dihet nëse ka informacion për lëvizjen e ndonjë prej “bossave” të botës së krimit në jug të vendit.

Forcave të rendit i janë bashkuar edhe oficerë të krimeve në Policinë e Vlorës dhe deri më tani kanë ushtruar kontrolle në çdo mjet.

e.h/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje