Doli për gjueti, vritet me plumb në kokë shqiptari

Një 40-vjeçar shqiptar ka ndërruar jetë në Itali. Sipas autoriteteve italiane shqiptari Artur J., ditën e djeshme kishte dalë për gjueti në Spoleto dhe dyshohet që për shkak të rrëshqitjes arma është shkrepur aksidentalisht dhe e plumbi kapi 40 vjeçarin në kokë.

Gjuetarët e tjerë që gjendeshin në zonë ndërhynë dhe e dërguan me shpejtësi në spital, por shqiptari ndërroi jetë pavarësisht ndihmës mjekësore që iu dha menjëherë.

Policia ka nisur hetimet dhe po rindërton skenën, por të dhënat e para janë se gjithçka ka qenë aksidentale.

e.h/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje