“Edhe 100 tata” Aurela Basha uron të atin me foton e bukur të fëmijërisë

Aurela Basha, bashkëshortja e kreut të PD-së Lulzim Basha ka bërë një urim special në rrjetet sociale. Ajo i ka uruar ditëlindjen babasë së saj me një foto fëmijërie të shoqëruar me këngëb labe “Balluket e ballit moj”.

Me anë të këtij urimi ajo ka ndarë me ndjekësit e saj edhe një kujtim të veçantë të fëmijërisë.

Në përshkrimin e fotos në Instagram ku shfaqet medy bishtaleca dhe balluke Basha ka shkruar: “Edhe 100 tata🎂🥂#ditelindjaebabit #happybirthday”.

e.h/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje