Korçë, bie bora e parë për këtë vit

Mbrëmjen e sotme kanë filluar reshjet e para të dëborës për këtë vit në qytetin e Korçës.

Aktualisht çdo gjë është normale me qarkullimin e automjeteve në akset nacionale rrugore.

Sipas meteorologëve, reshjet do të vazhdojnë edhe gjatë natës, prandaj autoritetet kanë këshilluar drejtuesit e mjeteve të pajisen me zinxhirë.

e.h/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje