ELBASAN/ 25 vjeçari i vë flakën shtëpisë së tij dhe të fqinjit pas debatit me familjarët

Në qytetin e Elbasanit ditën e sotme ka ndodhur një ngjarje sa e pazakontë aq dhe e rëndë pas një sherr në familje u bë shkak që djali ti vendosë zjarrin shtëpisë.

Përveç kësaj 25 vjeçari me anë të shishes së benzinës që mbante në dorë i vuri zjarrin edhe shtëpisë së fqinjit, ku një grua mbeti e lënduar në disa pjesë të trupit për shkak të flakëve të zjarrit.

Nga flakët mbetën të asfiksuar edhe disa nga familjarët  e të riut të cilët janë transportuar në spitalin e Elbasanit për të trajtuar plagët e marra.

Policia ka shoqëruar djalin në komisariat.

e.h/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje