Dy të plagosur në Tiranë nga përplasja mes biznesmenëve

Një plagosje ka ndodhur në Tiranë mëngjesin e së merkures. Ngjarha ndodhi rreth orës 09:20, tek një pallat në ndërtim, tek rruga “Ndre Mjeda”, ndërsa mbeti i plagosur me armë zjarri Klodjan Komino dhe biznesmeni 42 vecari Sino Llanaj.

Nga përplasja me dy ortakëve, Albert Allmuça që dyshohet të jetë autori i ngjarjes dhe Llanaj, mbeti i plagosur edhe Komino që ishte duke kaluar rastësisht.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje