VIDEO/ “Shikoni Edi Ramën si genjen dhe mashtron për përmbytjet”

“Shikoni Edi Ramen si genjen dhe mashtron!”, komenton n/kryetari i PD, Edmond Spaho. Premtoi se do i jepte fund përmbytjeve, por në 8 vite Shqipëria u përmbyt 8 herë, thekson Spaho teksa ka postuar këtë video.

Komenti i Spahos:

Premtoi qe do i jape fund permbytjeve ne zonat rurale, periferi e qytete. Realiteti, ne 8 vite te qeverisjes se tij, Shqiperia eshte permbytur 8 here nga veriu ne jug me humbje te jashtezakoneshme te prones se qytetareve.
Nuk ka qytet sot ne Shqiperi qe te mos permbytet me shiun e pare. Rekordin e mbajne Tirana, Durresi, Vlora, Fieri, Berati ku jane kryer miliona euro investime fasade te cilat uji i ka hedhur ne det.
Ka ardhur koha qe ketij mashtruesi ti tregojme vendin e ta hedhim ne det./DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje