VIDEO/ Vlora e mbytur nga shiu, PD përqesh investimet e Ramës

Video e PD perball kryeministrin Rama me permbytjen e Vlorës.

“Vlora e kryeministrit ne ikje!

Vlora eshte sot nje gjendje te jashtezakonshme fal kryeministrit 3D ,,,,, Deputeti fasade, propagande dhe genjeshtra qe shiu i ketyre diteve nxori ne drite te diellit investimet e Edi Rames ne Vlore!”, komentohet video më poshtë.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje