“Jam njësh”, PD publikon supervideon fill pas shprehjes së Ramës

PD ka publikuar video të re bazuar në sloganin e sotëm të Ramës “jam njësh”.

Ish deputetja Jorida Tabaku ka komentuar videon.

“Shqipëria mbas 7 viteve të qeverisura nga Rama është më e varfër, me më shume taksa, me konsum me të ulet në familje, me të ardhura më të ulëta. Shqipëria është e zbrazur, pa shpresë, pa të ardhme! Rama është dështim dhe Shqipëria nuk ka më kohë per të humbur!”, deklaroi Tabaku.

 

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje