Ndahet nga jeta Presidenti i Fax tv, Kasem Hysenbelliu

Humb jeten si pasojë e Covid 19 presidenti i “Fax News” Kasem Hysenbelliu.

Presidenti i Fax News u nda nga jeta mëngjesin e sotëm në Turqi, ku ishte duke u kuruar prej disa javësh, e ku nuk mundi që të fitonte dot betejën me Covid, pavarësisht përpjekjeve të mjekve dhe lutjeve të familjarëve, miqve dhe të gjithëve atyre që e kanë njohur, njofton faxweb.

Hysenbelliu themeloi dhe administroi TV Fax News që nga Tetori 2017, ndersa me heret ishte administrator i mediaveNews24, Balkanweb, Panorama.

Droni.al u shpreh ngushellime te thella familjes, miqve te Kasemit, stafit te fax ne tv dhe online. /DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje