Humb betejën nga COVID-19 piktori Besim Tula

Piktori Besim Tula ka ndërruar jetë si pasojë e koronavirusit në moshën 71-vjecare.

Piktori kishte disa ditë i shtruar në spitalin “Shefqet Ndroqi”, por nuk arriti që ta mposhte sëmundjen.

Lajmin e kanë konfirmuar në rrjetet sociale miq dhe të afërm të piktorit.

 

/DRONI/ al l.b

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje