Aksident në aksin Lezhë-Milot, makina përfundon në parcelë

Një aksident ka ndodhur në superstradën Lezhë-Milot, pranë fshatit Markatomaj.
Një çift bashkëshortësh ka dalë nga rruga teksa udhëtonin me automjetin tip “Ford”, i cili ka përfunduar i përmbysur në parcelë.
Nga aksidenti ka mbetur e plagosur gruaja e cila ishte pasagjere dhe është dërguar në Spitalin Rajonal të Lezhës. Policia ka nisur hetimet për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

/DRONI/al l.b

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje