Vlorë/ 8 prej punonjësve nga Shtëpia e Fëmijës rezultojnë të infektuar me koronavirus

Shkon në 8 numri i të prekurve me COVID-19, në Shtëpinë e Fëmijës në Vlorë.

Dy persona të tjerë, në këtë institucion kanë rezultuar pozitiv me koronavirus ditën e sotme.

Kujtojme se Vlora  është një nga qytetet më të prekura, pas Tiranës. Vetëm ditën e djeshme janë konfirmuar 59 raste të reja me COVID-19.

/DRONI/al l.b

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje