Ish-kreu i Këshillit të Qarkut Elbasan, humb jetën prej Covid 

Ish-kreu i Këshillit të Qarkut Elbasan, 73 vjeçari Kozma Hakani ka humbur jetën për shkak të koronavirusit.

Hakani i cili kishte 14 ditë i shtruar në spitalin Covid-2 ka qenë dhe drejtor i Arsimit në qarkun e Elbasanit ku për 40 vite punoi në sistemin e arsimit në shkolla të ndryshme.

Në 24 orët e fundit u raportuan 557 raste të reja dhe 12 humbje jete vetëm në 24 orët e fundit.

e.h/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje