Goditën me makinë biznesmenin para hotelit, kapen dy të rinjtë

Policia e Lezhës ka arrestuar në flagrancë dy te rinjte qe goditen per vdekje nje dite me pare nje person ne ane te rruges Lezhe-Milot.

Ata jane A.Xh.,22 vjeç dhe N.M.,19 vjeç, banues në Lezhë.

Këta shtetas,rreth orës 17:30,të datës 29.11.2020, në aksin rrugor Lezhë-Milot,në Ishull Lezhë, duke lëvizur me mjetet e tyrë tip “Benz ” dhe “BMW”, në sense të kundërta, kanë aksidentuar biznesmenin Gjon Kola,61 vjeç,banues në Lezhë, i cili ka humbur jetën.

Gjon Kola, rreth 60-vjeç, i cili është pronar i një hoteli që ndodhet anës këtij akti rrugor.

Pavarësisht ndihmës së parë që është tentuar ti jepet Kolës, biznesmeni ka ndërruar jetë pa mundur që të transportohet për në spital. /DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje