ITALI/ Aksidenti i rëndë i mori jetën 22 vjeçarit

Nje aksident i rende i mori jeten sot ne mesdite nje 22-vjeçari shqiptar.

Aksidenti ndodhi rreth orës 14:30 në Ferrara, ndërsa viktima është Gevis Muhaj.

I riu shqiptar, sipas medieve italiane punonte mekanik dhe në drekë po kthehej për në shtëpi, kur në të dalë të një kthese humbi kontrollin e makinës së tij tip “Ford” duke u përplasur me një pemë./DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje