Basha flet për kohën që i merr politika: Nganjëherë kalojnë 4-5 ditë pa parë vajzat

Kreu i opozites, Lulzim Basha foli për kohën që i merr politika. Nganjëherë kalojnë 4-5 ditë pa parë vajzat, tha ai ne intervistene  tij ne Cim Peka live.

“Absolutisht kush do ta bëjë këtë punë me pasion, kush beson tek kjo punë, tek ky mision, nuk është punë, nuk është profesion, është mision, duhet të bëhet gati të sakrifikojë çdo gjë nga jeta personale dhe gjithçka nga jeta familjare. Në qoftë se do një përgjigje të shkurtër, kalojnë ndonjëherë katër, pesë ditë pa i parë fëmijët në shtëpi për shkak të orareve të mia. Kjo besoj i jep përgjigje pyetjes”, tha Basha. /DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje