Këngë dhe valle në oborrin e spitalit covid 2

Asambli i Këngëve Popullore ka performuar para spitalit “Shefqet Ndroqi” ose Covid-2, për t’i dhënë pak momente të veçanta stafit të këtij spitali, por edhe pacientëve që po përballen me Covid-19.

Mjekë dhe pacientë e kanë ndjekur nga ballokonet e spitalit koncertin.Koncerti i sotëm ishte surprizë, ndërkohë mësohet se do të jetë edhe ditën e nesërme.

Aktualisht në 3 spitalet COVID, po trajtohen 455 pacientë, 21 në terapi intensive, 7 pacientë janë të intubuar.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje