“Vjehrra e Erion Braces, halla e Briseides”

Si me gjysme shaka, kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi, ka pershkruar nje dimension te nepotizimit ne PS.
Ajo tha se halla e ish drejtoreshes se Tatimeve, Briseida Shehaj eshte vjehrra e deputetit socialist dhe tashme edhe zv/Kryeminister, Erion Brace.

Ne fakt Shehaj nuk eshte me ne rradhet e PS. Pasi la tatimet ishte zv.ministre e Ekonomise por u largua prej aty. Tashme eshte administratore e Ora news si dhe militon ne rradhet e LSI.
Natyrisht qe tani nuk ka nepotizem, por kjo nuk thote pak se pushteti ne Shqiperi qarkullon ne linja nepotike qe fshihen me fanatizem duke zevendesuar ne jo pak raste aftesite me besnikerine. /DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje