VIDEO/ “Edi Rama, 119 dite pa shkuar ne zyre”

0Shares
0

Në kulmin e pandemisë, Edi Rama braktisi për 119 ditë detyrën. Asnjë ditë të vetme në zyrë, ka transmetuar PD permes nje video ne rrjete sociale.

“Qytetarët shqiptarë kanë nevojë për një qeveri që punon për ta. Facebook Edi nuk punon për ju”, komentohet prane videos.

/DRONI.al/

 

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje