“Kryetari i PS ne Kamez zgjidhet hetues ne BKH!!!”

Ndaje

BKH ma publikuar nje dite me pare listen e hetuesve qe u kualifikuan per ne raundin e fundit ate te poligrafit. Por ne kiste ka pasur nje emer qe e ben te diskutueshme kriteret e perzgjedhjes ne kete strukture.

Sipas ish Kryeministrit Berisha,  je nga te kualifikuarit eshte kryetari i PS ne Kamze. Kur kryetaret lokale te partive nuk pranohen ne komisione votimi, nuk kane pse te pranohen ne zyra hetimi per zyrtaret e larte.

”BKH strofull militantesh te Partise! Kryetari i PS Kamez, Ramadan Cani zgjidhet jashte çdo kriteri ne BKH”, shkruan Berisha.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje