Meta komplimenton ndryshe: “Kuqezinjte e Shqiperise dhe grate e Bjellorusise jane te papara”

Ndaje

Presidenti Ilir Meta ka ndjekur nga stadiumi sot pjesen e dyte te ndeshjes Shqiperi Bjellorusi ku kuqezonjte fituan me rezultatin 3-2. Ne hyrje te stadiumit ai foli per abcnews ku tha se qysh nje dite me pare Cikalleshi koshte premtuar nje gol, dhe nw fakt beri dy.
Ne vijim Meta theksoi nje cilesi per kuqezonjte dhe bjelloruset. “Kuqezinjte e Shqiperise dhe grate e Bjellorusise jane te papara”, tha Meta. /DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje