MEME/ Zbulohet foto e Bashes me ‘agjentin e rrezikshem te UDB”

Ndaje

Fabrikimi nga Rama e historise me kaseten e humbur te masakres ee Krushes se Madhe ka ngjallur edhe fantazi e humor. Ky subjekt është kthyer në subjekt memesh dhe humori online.

Një foto e përhapur në rrjet tregon se si dikush disponon nje goto te Bashes me nje spiun te UDB. Kete lajm ia jep gazetarit Met Veliu qe edhe raportoi me se shpeshti falsfikimin, i cili i kerkon foton.
Per ne shume shikoni memen.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje