Biberaj: Edi Ramen duhej ta kishim rrezuar, por edhe hedhur ne det!

Ndaje

Nga Aleksander Biberaj

Tashme eshte fare e qarte se Edi Rama dhe banda e tij qeverisese e rilindjes, vazhdon ta lere Shqiperine jashte dhe shume larg dyerve te Europes. Shenohet edhe nje deshtim tjeter, i radhes ky, per Edi Ramen dhe qeverine e tij okulte, deshtim qe na kushton shume si komb dhe shoqeri.

E filluam te paret ne Ballkan enderren e integrimit europian dhe jemi katandisur te fundit ne Ballkan, ku ne saje te Edi Rames dhe grupit te tij kriminal ne qeveri dhe parlament, po na e kalon per integrimin edhe mikja e Edit Serbia, edhe Mali i Zi, mbetet te na e kaloje tani edhe Bosnja dhe “Republika Serbska”.

Turp e faqja e zeze per kete palaco kryeminister dhe palaco qeveri qe kemi, dhe turp edhe me i madh per ne si komb dhe shoqeri qe e durojme prej 8 vitesh kete pushtet kriminal, anti popullor, anti kombetar dhe anti europian.

Duhej jo thjesht ti kishim rrezuar horrat e rilindjes nga pushteti i pamerituar, por duhej ti kishim hedhur ne det qe te shpetonim nje here e mire nga fara e keqe e trashegimnise komuniste, e bijve dhe bijave, niperve dhe mbesave, e krijesave perverse dhe hemafrodite te bllokut komunist, qe kane 80 vite qe po e marrin ne qafe kete popull te shume vuajtur, por shume fisnik! 25 Prilli plebishitar po vjen, shpetimi po vjen!

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje