Kreu i komunes se Presheves me covid. Presidenti Meta i shqetesuar per shendetin e tij

Ndaje

Presidenti Meta eshte i shqetesuar per shendetin e Shqiprim Arifit, kryetari i komunes se Presheves. Arifi eshte identifikuar me covid dhe po i nenshtrohet nje kure ne Serbi.

”Shërim të shpejtë Kryetarit të Komunës së Preshevës, Shqiprim Arifi.
Duke besuar se do të marrë kujdesin e duhur shëndetësor në Serbi, uroj të rikthehet sa më parë pranë familjes së tij dhe në krye të detyrës shumë të rëndësishme.
Solidaritet vëllazëror me të gjithë bashkëkombasit tanë të dashur në Luginë, të cilët po përballen gjithashtu me COVID-19.
Ju uroj të kenë familjarisht shëndet të plotë dhe i ftoj të respektojnë me rigorozitet të gjitha protokollet shëndetësore”, shkruan Meta ne rrjetet sociale./DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje