VIDEO/ Vota kunder e Holandes, qeveria vetem hapa pas

Ndaje

Ish deputeti Enkelejd Alibeaj tha se vota kunder e Holandes per moshapjen e negociatave per Shqiperine, eshte turp e faqja e zeze. Alibeaj perball mashtrimin e Rames me te verteten ndersa thekson se qeveria bëri vetëm hapa pas për integrimin në BE.

“Turp e faqja e zezë!
Për këtë qeveri do flasë e gjithë bota mbarë!
Do e studiojnë politologët, juristët, historianët si qeveria e dështimit, korrupsionit, si qeveria që bëri vetëm hapa pas për integrimin në BE.

Mos beso më asnjë fjalë nga mashtruesit me karrige pushteti!
Denonco, shpërndaje këtë video!”, komenton Alibeaj.

https://youtu.be/aIYR5DLsRPM

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje