Saimir Tahiri feston ditëlindjen ndersa dhia shytë i kafshon veshin

Ndaje

Ish ministri i Brendshem i denuar per shperdorim detyre, Saimir Tahiri ka festuar ditelindjen ne nje menyre ekzotike ku eshte shfaqur ne shoqerine e nje dhie shyte ne nje lendine.

Tahiri ka falenderuar miqtë dhe të afërmit për urimet, ku shkruan: Ky +2, une ++ Faleminderit te gjitheve per urimin #bday#october #born #scorpio #dhiashyt

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje