Përfshihet nga flakët apartamenti

Ndaje

Një zjarr ka përfshirë një apartament në Durrës, pranë policisë.

Mësohet se shkak i zjarrit është bërë aspiratori i cili është përfshirë nga flakët dhe më pas është përhapur.

Forcat zjarrfikëse janë njoftuar dhe kanë mbërritur në vendin e ngjarjes për të shuar flakët.

e.h/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje