Per ke e fjalen fiks fare: Nje minister fitoi tenderin 5 milione euro

Ndaje

Fiksa Fare ka njoftuar se sonte do te publikoje nje skandal nga qeveria. Sikurse u tha ne nje lajm ne top channel, nje minister ka fituar nje tender prej 5 milione eurosh. Kompania eshte 100 per qind prone e ministrit dhe se e bija edhe administratore.

Nese e ka fjalen per qeverine Rama, ajo ka ne perberjen e saj 4 ministra, nga te cilet vetem dy mund te kene vajze te rritur. Ministrat e tjere jane femra. /DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje