Aksident i trefishte ne rrugen Balldre-Lezhe

Ndaje

Një aksident i trefishë ndodhi mesditën e sotme në rrugen Balldre-Lezhë në vendin e quajtur “Ura e Muratit.

3 automjete janë përplasur me njëri-tjetrin por fatmirësisht nuk ka të lënduar por vetëm dëme materiale, raporton abcnews.

Banorët e zonës të cilët kanë qenë pranë vendit të ngjarjes kanë deklaruar se ka qenë shpejtësia e mjetit Audi që ka bërë që ai të dalë nga rruga dhe të bëhet shkak i përplasjes së trefishtë.

Një nga automjetet ka qenë i parkuar në momentin e ngjarjes dhe ka marrë dëmtime të rënda.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje