Procesi per kandidatet e BKH paditet ne Gjykaten Administrative

Ndaje

Procesi për përzgjedhjen e kandidatëve për BKH-në është dërguar në Gjykatën Administrative.

Nje prej personave që është skualifikuar, ka hedhur akuza për garë të pandershme, shkruan faxweb.

Ne kwrkesen e tij kandidati  që humbi garen, kërkon që procesi të shpallet i pavlefshëm./ DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje