Itali/Shqiptari gjendet i vdekur në kamion

Ndaje

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë mëngjes në zonën e Rovigana në Monselice në Itali ku një 45-vjeçar shqiptar është gjetur brenda kabinës së një kamioni të kompanisë “Caushi trans”.

45-vjeçari është gjetur i pajetë nga zjarrfikësit të cilët kishin vënë re që kamioni qëndronte  pa lëvizur prej disa kohësh.

Pas kontrollit që iu bë kamionit burri u gjet pas sedijes së shoferit. Autoritetet raportojnë se ai mund të ketë humbur jetën nga shkaqe natyrale ndërsa po punojnë për dokumentimin e ngjarjes.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje