Te shtena me arme zjarri ne Triport ne Vlore

Ndaje

Një person mbeti i plagosur me armë zjarri, si pasojë e një konflikti në Vlorë kete pasdite në afërsi të Triportit, raporton faxweb, nderkohe qe policia e Vlores nuk flet per plagosje.

Policia ka sekuestruar edhe armën, ndërsa në komisariat është shoqëruar dhe një person tjetër që ishte në shoqëri me personin që qëlloi.

Ngjarja ka ndodhur ne afersi te postbllokut të Policisë Kufitare në Triport. Grupi hetimor, nën drejtimin e Prokurorisë, po vijon veprimet për zbardhjen e rrethaneve të ngjarjes. /DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje