Video/Paloka:Veliaj nxjerr zbuluar shefin

Ndaje

Zëdhënësi i Partisë Demokratike, Edi Paloka, thotë që “5 partitë e djathta” që pritet të krijohen nuk janë parti të dala nga PD, por parti  vetë Rama i ka krijuar nga frika e humbjes.

Me një video të Erion Veliaj ai thotë që këtij të fundit i shpëtoi goja dhe nxori shefin zbuluar.

“Degjojeni vemjen🤥 si i shpeton goja dhe nxjerr zbuluar planin e shefit per “partite e djathta” qe do krijohen…
Nuk janë parti të dala nga PD, janë parti që i ka krijuar Rama i tmerruar nga humbja!
Pleh ky e pleh ata qe vihen ne sherbim te ketij…Ne nje kosh do perfundojne🤮!” thotë Paloka.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2540858136212157&id=100008639860309

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje