3 persona abuzojnë me 15 vjeçaren me probleme mendore

Ndaje

Tre persona nga Kamenica janë arrestuar si të dyshuar për abuzim seksual ndaj një vajze 15-vjeçare. Moteli ku dyshohet të jetë dhunuar vajza ndodhet pranë shtëpisë së saj.

E mitura, sipas T7,  ka probleme me shëndetin mendor dhe e ka rrëfyer ngjarjen duke ruajtur anonimitetin.

Ajo tregon që gjithçka kishte nisur nga kontakti me njërin nga djemtë në rrjete sociale.

Të dyshuarit A.SH Q.P dhe E.C janë arrestuar menjëherë nga policia në kushte flagrance.

Prokuroria njofton se të dyshuarit janë në paraburgim.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje