VIDEO/ Afera e inceneratorëve, Alibeaj publikon fakte te reja qe implikojne Ahmetajn

Ndaje

O Ahmet, e ke zahmet të mbulosh krimet në parlament! S’ke ç'i bën, shoqnia e keqe të fundos!S’do ishte keq sikur të…

Publiée par Enkelejd Alibeaj sur Mardi 20 octobre 2020

Ish deputeti Enkelejd Alibeaj publikon videon me faktet që sipas tij lidhin Arben Ahmetajn me bosët e plehrave.

“O Ahmet, e ke zahmet të mbulosh krimet në parlament!
S’ke ç’i bën, shoqnia e keqe të fundos!
S’do ishte keq sikur të mos ishe përfshirë në afera që kundërmojnë era poshtërsi.
Për fatin tënd të keq, je zhytur në kazan deri në fyt”, komenton poshte videos Alibeaj. /DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje