E papritur, bie nga zetori dhe vdes në vend

Ndaje

Foto ilustruese

Nje person humbi jeten sot pas ra nga nje rimorkio zetori.

Ngjarja e rende ndodhi ne Kirce, ne afersi te fshatit Dishnice.

”Më datë 20.10.2020, rreth orës 13:15, në afërsi të fshatit Dishnicë, shtetasi K. N., rreth 60 vjeç, duke lëvizur me një mjet tip zetor, me drejtues shtetasin A. Sh., rreth 53 vjeç, dyshohet se ka rënë aksidentalisht nga rimorkio e këtij mjeti dhe për pasojë ka gjetur vdekjen e menjëhershme.

Drejtuesi i mjetit A. Sh., u shoqërua nga shërbimet e policisë për veprime të mëtejshme proceduriale”, njoftoi policia. /DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje