Gjendet i vetëvarur i riu tek zona e teleferikut në Dajt

0Shares
0

Një 34-vjeçar është gjetur pa shenja jete tek Teleferiku, në afërsi të Antenave, në Dajt. Njoftohet se O.Gj., 34 vjeç u gjet i vetëvarur në një pemë.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 13:00.

Tiranë/Informacion paraprak

Me datë 19.10.2020, rreth orës 13:00, tek Teleferiku, në afërsi të Antenave, në Dajt, është gjetur i vetë’varur në një pemë shtetasi O.Gj., 34 vjeç.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijojnë punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje