Arbana Osmani publikon foton e parë familjare me djalin e sapolindur

Ndaje

Moderatorja e njohur Arbana Osmani ka publikuar fotografinë e parë me djalin e saj të porsalindur, të cilit ia ka vendosur emrin Diell.

Në foton e postuar shfaqet dora e saj, e Eduartit, Jonit djali i moderatores dhe vogëlushit të sapolindur.

“Një Diell i vogël na shndriti sot❤️ Faleminderit për të gjitha bekimet tuaja, Ju dua!” shkruan Arbana krahas fotos.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje