Videodeshmi, si u organizuan me urdher mafioz ne Sharre per te penguar opoziten

Ndaje

N/kryetari i PD, Edi Paloka ka publikuar nje video e cila sipas tij eshte nje videodeshmi se si u organizuan me urdher mafioz ne Sharre per te penguar opoziten.

“Pasi i kercenuan, i shantazhuan i ndoqen me makina, mafia e plehrave na thote se paskan refuzuar perfaqesuesit e PD te hyjne ne landfill. Shikoni planet se si i perndjekin “punonjesit” shikoni si jane rreshtuar makinat qe te mos i lejojne te kryejne punen e tyre. Jane aq te tmerruar nga zbulimi i vjedhjes se parave te shqiptareve sa po derdhin miliona neper mediat qe te mos i japin denoncimet e opozites por vetem propaganden qeveritare. Drejtuesit e mafias se plehrave Edi Rama dhe Erjon Veliaj do pergjigjen per cdo qindarke qe u kane marre shqiptareve qe sot po vuajne nga kriza shendetesore dhe ekonomike”, komenton Paloka videon. /DRONI.al/

Me poshte linku:

Pasi i kercenuan, i shantazhuan i ndoqen me makina, mafia e plehrave na thote se paskan refuzuar perfaqesuesit e PD te…

Publiée par Edi Paloka sur Dimanche 18 octobre 2020

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje