Makina bie ne kanionin e njohur te Skraparit

Ndaje

Një aksident i rralle ka ndodhe sot pergjate segmentit rrugor Çorovodë-Prishtë. Në vendin e quajtur Ura e Blëzenckës, nje makine ka dale nga rruga duke rene ne kanoion. Makina e shtetasit Alban Faik Hasanllari duke rene nga një lartësi rreth 100 metër në ujë.

Drejtuesi eshte plagosur por nxjerrja e tij ka qene tepër e vështirë me shenja të dobëta jete ndersa më pas është transportuar me ambulancë drejt helikopterit.

37-vjeçari është transportuar me helikopter drejt Spitalit të Traumës ne Tirane. /DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje