ATHINE/ 40 vjecari shqiptar tmerron nenen me femije, uli pantollonat ne park

Ndaje

Një 40-vjeçar shqiptar ka tmerruar një nënë 46-vjecare me fëmijën e saj të mitur në Greqi. Autoritetet morën alarmin se ai po masturbohej në Parkun Kapapi në Athinë.

Mediat greke raportojnë se shqiptari iu afrua dhe mbajti një distancë rreth tre metra, ndërsa hoqi pantallonat dhe filloi të prekte organet intime para tyre. E frikësuar nga gjithçka po ndodhte, gruaja mbylli sytë e fëmijës dhe filloi të bërtiste me të madhe.

I trembur nga reagimi, shqiptari vrapo drejt rrugës “Lakonos”, por u ndalua rreth 200 metra nga fqinjët, të cilët telefonuan policinë për të vënë në pranga shqiptarin.

Gjatë kontrollit të policisë, atij iu gjet një tabletë, e cila u konfiskua dhe u dërgua në laboratorët e ELAS për të verifikuar pjesëmarrjen e tij në raste të tjera.faxweb.al

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje