VIDEO/ Berisha publikon pamjet e atentatit ndaj Dhimes, jane ne loje 100 mije euro

Ndaje

Ish-kryeministri Sali Berisha reagoi pas publikimit të pamjeve qe pershkruajne nje tentative vrasje ndaj biznesmenit Andon Dhima. Sipas medieve, ky i fundit ka denoncuar se ka konflikt me gazetarin Ben Blushi.

Breaking News!
Tronditese!

Video ekskluzive e atentatit mafioz ndaj biznesmenit Andon Dhima pasi ai denoncoi ne narkoprokurori dhe ambasaden e SHBA Arben Malaviten per mos kthimin e borxhit pre 100000€ nga ky i fundit. Nderkohe biznesmeni Dhima dhe femijet e tij kane denoncuar ne polici se kne konflikt te hapur vetem me Arben Malaviten.

Andon Dhimen e shpetoi ashensori, me sakte e vajza e tij qe mbajti ashensorin gjer sa hyne te dy pa ardhur vrasesit e tij.

Duke denuar si nje krim te shemtuar shteteror i them me kete rast Arben Malvites kthe urgjentisht parate se per çdo akt ndaj Andon Dhimes do pergjigjesh personalisht. sb

Breaking News!Tronditese!Video ekskluzive e atentatit mafioz ndaj biznesmenit Andon Dhima pasi ai denoncoi ne…

Publiée par Sali Berisha sur Samedi 17 octobre 2020

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje