Gazetari i njohur del pozitiv me Covid-19: “Një Zot e di sa jam ruajtur”

0Shares
0

Gazetari i njohur i televizionit Endri Xhafo ka rezultuar pozitiv me Covid-19.

Një gjë të tillë sapo e ka bërë të ditur vetë me anë të një postimi në llogarinë e tij në Facebook.

Xhafo ka thënë se është ruajtur shumë, teksa shton se paska qenë e shkruar.

Pozitiv me Covid-19. Një Zot e di sa jam ruajtur! Por paskësh qenë e shkruar”, ka shkruar Xhafo.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje