Parada e maskave/Deputetja e Tepelenës i “merr” Ramës maskën me trëndafil

Kryeministri Edi Rama merr shpesh vëmendjen me stilin e tij unik, e deri diku të çuditshëm të veshjes. Kohët e fundit, Rama tërhoqi vëmendjen me maskën që zgjodhi të vendosë.

Ai u shfaq me një maskë të zezë, me një trëndafil të kuq. Pothuajse një maskë të tillë zgjodhi edhe deputetja e Tepelenës Ediola Braha.

Ajo u shfaq sot me një maskë të zezë, me një trëndafil të kuq në anë, thuajse identike me atë të kryeministrit.

Me heret, kryeministri e shpjegoi dhe perzgjedhjen e maskes dhe çfare ajo simbolizonte per te.

Sa për atë që që duhet të shiten maskat, mjafton ta bësh vetë siç e kam bërë unë. Ja, thjesht një copë tekstili, dy mbajtëse anash kaq. Unë kam vendosur këtë trëndafilin këtu se është trëndafili i 25 prillit, që personifikon socialistët. Të gjithë mund ta bëjnë këtë, Ilir Meta mund të vendosë Vojo Kushin a çfarë të dojë ai”,-shprehej me heret ai.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje