FOTO/Marina dhe Geti nisin pushimet në hotelin që kushton 5000 euro nata, por kursejnë lekë diku tjetër

Marina dhe Geti kanë nisur pushimet dhe zgjodhën destinacionin luksoz. Reperi Getoar Selimi dhe moderatorja Marina Vjollca, kanë gjetur pak kohë për veten dhe kanë zgjedhur të pushojnë.

Ndonëse pandemia vazhdon të jetë një rrezik, dyshja janë larguar jashtë vendit. Çifti ndodhen në Itali, në një prej hoteleve më luksoze në Milano.

Ndërkohë thuhet që çmimet variojnë nga 500 euro më e lira deri në 5000 euro nata. Por pavaresisht faktit se çifti zgjedhin hotelin e shtrenjte, vihet re qe per fluturim, ata kane zgjedhur jo bussiness class, por linjat e lira ku shkojne te gjithe te tjeret.

Mesa duket dyshja mendon dhe per te kursyer.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje