‘Plas’ mes liderëve/Basha i kundërpërgjigjet akuzave të Ramës: 75 mln euro i ke dhënë mafias së plehrave

Pasi hodhi akuza ndaj kreut të PD-së Lulzim Basha, ka ardhur përgjigja e këtij të fundit ndaj kryeministrit Edi Rama.

Sipas Bashës, Rama ka dhënë 75 milionë euro për mafian e plehrave dhe asnjë lek për shqiptarët e papunë.

‘75 milionë euro për mafian e plehrave ka paguar Edi Rama, nga lekët e shqiptarëve. Asnjë kacidhe për 100 mijë të papunë, për pensionistët, për mjekët dhe infermierët, për sipërmarrjen drejt kolapsit.

Boll me vjedhje e me kakarisje gënjeshtrash dalë boje. Zbato planin me 5 pika! Tani!’, shkruan Basha në Twitter.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje