VIDEO/Nuk dëgjohet shumë në Shqipëri, por kënga e Besa Kokëdhimës kthehet virale në Tik Tok

Kënga e vitit 2015 e Besa Kokëdhimës në bashkëpunim me këngëtarin rumun Mattyas, “Amelia”, filloi të përhapej te përdoruesit e TikTok.

Siç vume  re edhe nga komentet në YouTube të bëra një vit më parë, shumë njerëz shkruajnë se “e dëgjuan këngën në TikTok”, komente të cilat vazhdojnë ende, çka tregon se kënga është trend dhe pas kaq vitesh.

@ameliachallenge u krijua nga përdoruesja me emrin @admsegeenaa_ dhe numëron diku te gjysmë milioni ripostime, ndërsa hashtagu #ameliachallenge më shumë se 8 milionë shikime.

Siç ndodh zakonisht me çdo trend, së fundmi kënga “Amelia” është bërë gjithnjë e më shumë virale në TikTok, ku me dhjetëra video janë postuar nga vetë Besa në Instagram.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje