Reagimi i Rames ndaj Metes: Jane per partine tende te degraduar!

Ndaje

Edi Rama nuk duron vleresimet e Presidentit Meta ndaj figurave te njohura ne kohe te ndryshme te Shqiperise.

Rama thote se dekoratat jane ne fuksion te LSI qe tashme ka degraduar sic thote ai.

”Ilir, ti duhet ta kuptosh se nuk ka pasur para teje dhe nuk do ketë pas teje, as principatë, as monarki, as republikë në botë, që të ketë dhënë dekorata për heronjtë e luftrave të shkuara! Kjo është komedia e një marrëzie të pashoqe që të bën gazin e botës dhe të republikës sonë!

Heronjtë mbaji në zemër e në mendje kur flet e vepron, duke respektuar detyrën e lartë e duke dhënë shembullin që detyra të imponon, jo duke sharë si i dehur me ata në gojë e duke nxitur dasi, sherr e rrëmuja për interesat e tua krejt personale dhe për partinë tënde të degraduar”, postoi Rama sot.

Rama dhe Meta njohen per shkembime te ashpra fjalesh dhe po aq per nje miqesi te befte qe zhvlereson cdo inat dhe sulm mes tyre. /DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje